| Mentosanaaa a întrebat:

Am facut o prostieeeee. M-au aburit aia de la Orange ca ofera o surpriza la incarcarea de minim 4 euro. Aveam de ales intre 200 de SMS-uri in retea si 50 minute in retea+50 MB de net. Am ales optiunea a doua, aia cu netu` (crezand ca e mocca) si la putin dupa primesc mesaj ca s-a activat optiunea si imi ia 0.9 euro/MB. x_x Se poate anula optiunea asta? Cum? straight face Funda.

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Nu. Luna asta stai asa. 0, 9 e ceea ce consumi peste cei 50 MB daca stiu eu bine.

| Mentosanaaa explică (pentru DoarImpreuna):

Sper ca asa e. Merci de raspuns.

1 răspuns: