| 1Chris1 a întrebat:

Am facut puncte la petrom si as vrea sa-mi cumpar telefonul E-Boda storm x450 care costa 350 de lei. Ce parere aveti? Merita telefonul?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Telefoanele nu au nici o treaba cu tabletele...chiar daca sunt aceeiasi firma.

Chris, eu iti recomand sa il cumperi la bugetul asta altul mai bun nu ar fi...

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am luat tableta de la ei de la promotie si regret.

| OnuOnulică a răspuns (pentru suntserios):

Telefoanele nu au nici o treaba cu tabletele...chiar daca sunt aceeiasi firma.

Chris, eu iti recomand sa il cumperi la bugetul asta altul mai bun nu ar fi...

| Daniel2836 a răspuns:

Merita!