| cristiovidiu a întrebat:

Am făcut un abonament Orange si am luat un j3, cica telefonul are 4g si cartela, am configurat de 4 ori mesajele alea, si degeaba imi apare tot E + am o zonă bună de semnal 4g.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa primesti setarile de la Orange.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti recomandam sa accesezi meniul telefonului si sa selectezi Retele mobile -> Mod retea - > Automat.
In cazul in care situatia persista, te rugam sa ne oferi numarul tau de telefon sau codul de abonat pentru a verifica si noi situatia. De asemenea, te rugam sa ne spui si adresa la care te afli, in sectiunea de mesaje private.
O zi buna,
Orange Helper