| DomnulMuratura99 a întrebat:

Am facut update la ios13 si cateodata nu mai simt cand apas pe butonu home(iphone 7), adica apas pe el dar nu se intampla nimic, dar nu mereu face asa, cel mai enervant e cand vreau sa deblochez telefonul

3 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Cred ca e timpul sa iti faci upgrade la telefon

| alexalx1234 a răspuns:

Aceeași problema o am si eu la iPhone SE tot vu iOS 13. Probabil este un bug ce trebuie raportat.

| Bizon95 a răspuns (pentru alexalx1234):

Cred ca nu stiti ce e aia Apple
un iOS nou (adica major version noua) e INTOTDEAUNA PLIN DE BUG-URI
downgrade NU se poate face
asa ca asteptati pana la primul update, poate, poate rezolva problema...