| SweeTLemon a întrebat:

Am galaxy s3 si am viber instalat. De cateva zile tot face figuri si nu trimite ce scriu si nici nu primesc. L-am reinstalat si de atunci nu mi se mai sincronizeaza cu contactele. Lista de apeluri si la mesaje este gol. Stie sa imi spuna cineva ce areeee?

2 răspunsuri:
| kiddoeraxus a răspuns:

Mi se pare ca la Viber trebuie sa ai sincronizarea pe fundal activata. Si ca sa vezi contactele trebuie sa te duci in agenda>optiuni afisare> viber> toate contactele. Nu sunt sigur.

| SweeTLemon explică (pentru kiddoeraxus):

Da am incercat toate variantele...acuma am jelly bean dar si inainte de j.b. a facut asa si l-am reinstalat si si-a revenit...