| Costei_Calin_1993 a întrebat:

Am galaxy trend lite si imi spune ca telefonul nu are un spatiu de stocare care nu functioneaza corect. ce inseamna?

2 răspunsuri:
| MamaNegri a răspuns:

Daca vrei un raspuns si niste sfaturi corecre cu privire la aceasta problema eu iti recomand sa te duci la un specialist. Probabil telefonul tau e stricat. Cred ca ai o problema cu cardul de memorie. Insa nu o poti rezolva singur. Apropo in caz ca nu stiai faptul ca nu ai un spatiu de stocare care functioneaza corect inaeamna ca tot ce ai salvat pe telefon muzica poze etc nu sunt stocate corect.Adica intr-un fel nu sunt aranjate in memoria telefonului iar acum telefonul sa incurcat si nu mai poate stoca altele.

| Spiti_Eric_2000 a răspuns:

Ceau.Am avut si eu aceeasi problema cu acelasi telefon.Intra la setari la Privacy si dai factory data reset.
P.S. Sa iti scoti cardul de stocare a datelor si sa iti copiezi tot ce ai pe telefon important si sa iti scoti cartela telefonica ca sa nu iti pierzi contactele.
Sper ca te-am ajutat.
O zi buna.
Funda?