| TaviComplicat a întrebat:

Am găsit la bunici un telefon Nokia 1110. Apoi am găsit pe internet un zvon conform căruia exista câteva telefoane care au un bug al softului. Codul modelului respectiv era 0512351. Era exact cu al meu. Se mai vând cu 1000 de euro sau nu?

9 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nokia 1100 se presupune ca avea bug-ul respectiv nu 1110. Oricum a fost un zvon si nu iti da nimeni 1000 de euro pe el.

Iei 30 lei pe el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Intruder19):

In Galati se Vand cu 10 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand scrieti numa-iiiii radetiiii.

| Finetti1313 a răspuns:

Nu e nimic adevarat. Unchiul meu are un magazin mare de telefonie si are multi angajati care se pricep la asta. Am avut si eu la bunici un asemenea telefon. Am citit pe net cat de multi bani poti sa iei pe el, ca sunt singurelele telefoane neascultate, bug, etc... Iti dai seama ca si eu am vrut sa il vand atunci si m-am interesat. In general, iei maxim 65 de lei pe el laughing Deci nu, nu se vand cu 1000 de euro. laughing

| Ptm_Chrys_1997 a răspuns (pentru Finetti1313):

65 lei?

| Finetti1313 a răspuns (pentru Ptm_Chrys_1997):

Da, cam asa.

| Ptm_Chrys_1997 a răspuns (pentru Finetti1313):

Pai frate vreau sa fac si eu afaceri cu tine laughing)

| Finetti1313 a răspuns (pentru Ptm_Chrys_1997):

laughing))

| MarinaaLarisaa a răspuns:

Cu mai puţin da, dar nu cu 1000 de euro.