| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit un Samsung Galaxy S3... persoana care detinea telefonul... l-a blocat. cum as putea sa il deblochez?

4 răspunsuri:
| 5yr0Kk a răspuns:

Simplu trebuie sa intri in recovery mode si sa ii dai un factory reset.
lasa-mi id de mess si te ajut daca vrei

| Jhonny22 a răspuns:

Daca ii dai reset, iti v-a cere parola din nou, incearca si dai un upload de software happy

| 5yr0Kk a răspuns (pentru Jhonny22):

Te auzi ce vorbestji? cred ca a blocat doar telefonul din lockscreen...

| Pirciu_Andrei-Mihai_1994 a răspuns:

Ar trebui sa suni la politie. Poti intra in mare belele daca nu anunti.