| Denis_Denis_1998 a întrebat:

Am gasit un telefon Samsung galaxy a8+ si il am de 2 saptamani dar e blocat si nimeni nu a sunat pana acum si am facut resetare din fabrica si cand ajung pe la jumate de tutorial sa zic imi apare ca sa pun parola de pe ecran pe care o avea dar nu o stiu sau gmailul imi zice. Ce pot sa fac sa trec peste asta? Ca am incercat tot dar nu se primeste.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Blocat... in ce sen? Ca si cartela sau? Blocat pe retea? Si nu merge asa usor cu resetarea din fabrica folosita prin toate tutorialele astea pe Youtube. Daca vrei o resetare cu adevarat eficienta, mergi la un service. Nu dispui de toate echipamentele folosite acasa si trebuie desfacut telefon in cel mai rau caz. Cei de la service o sa stie si da... probabil o sa coste.
O resetare de retea pe mine m-a costat cam 200 de lei.

Răspuns utilizator avertizat
| Denis_Denis_1998 explică (pentru DoarBogdan):

E blocat are parola pe ecran și nu pot sa fac nimic

| DoarBogdan a răspuns (pentru nimportequi):

laughing

Răspuns utilizator avertizat