| Tukann a întrebat:

Am in s7 si se aude cand il scutur un ticait sub carcasa.Stie cineva de la ce e?

Răspuns Câştigător
| RegeleIaurtului a răspuns:

Scoate-i carcasa (știi tu, unde schimbi SIM-urile) și vezi prin colțuri daca sunt găurele fara șuruburi, dar ai grijă că acele șuruburi sunt foarte mici

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Aruncă-l! Aruncă-l repede că ai o bombă în el! laughing

| Tukann explică (pentru Hammurabi):

Arunca-ti tu capul ca bubui

| RegeleIaurtului a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat, probabil un șurubel sărit/scos

| Tukann explică (pentru RegeleIaurtului):

A fost si la garantie pentru difuzor am specificat si asta...dar nu au rezolvat decât difuzorul

| RegeleIaurtului a răspuns (pentru Tukann):

Scoate-i carcasa (știi tu, unde schimbi SIM-urile) și vezi prin colțuri daca sunt găurele fara șuruburi, dar ai grijă că acele șuruburi sunt foarte mici