| Oana275 a întrebat:

Am incercat sa trimit un mesaj la 1515 pentru a afla mai multe informatii despre cost,dar telefonul s-a blocat, apoi si-a revenit.De atunci numai pot intra la mesaje deloc scrie,, mesaje s-a oprit" nu pot trimite si nici primi mesaje. Daca puteti sa ma ajutati va rog...

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi încerca să faci un "hard reset"/factory reset, aşa cum este EXPLICAT la linkul :
http://www.hard-reset.com/samsung-galaxy-chat-b5330-hard-reset.html

Dacă NU rezolvă problema, atunci trebuie dus în Service pentru resoftare.

Toate cele bune.

| Oana275 explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult, am rezolvat! O zi buna tuturor in continuare! :*

| bursuc001 a răspuns (pentru Oana275):

Cu plăcere!

Mersi şi eu pentru fundiţă.

O zi frumoasă.

4 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Da, este nevoie de o resoftare! am patit si eu! daca nu mai este in garantie trebuie sa mergi la un service! succes! happy

| Oana275 explică:

Am uitat sa specific numele telefonului Samsung B5330