| ProblematicUser a întrebat:

Am instalat pe Samsung galaxy mini 1 cyanogenmod si cred ca e gresit si telefonul porneste si se blocheaza.DAU FUNA

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ok.Si care-i intrebarea? Am si eu acelasi telefon.Dar nu descarc toate prostiile.Ai citit mai intai la ce serveste acea aplicatie? Daca nu, foarte rau ai facut.

| εїзღÄñÇãღεжз a răspuns:

Incearca sa il dezintalezi daca nu poti incearca sa te duci sa ti-l reapre sau la un magazin Orange/Vodafone/cosmote o sa te ajute ei

Sper ca te-am ajutat big grin

Fundita?