| Idkidk a întrebat:

Am instalat un font pentru telefonul meu care este Samsung si la Samsung fonturile instalate nu sunt acceptate. cum pot face sa le accepte? Am nevoie muult de acel font!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca cu Font Installer sau FontFix. In ambele cazuri telefonul trebuie root-at. Dar pierzi garantia.

| Bogdan70001 a răspuns:

R: Poate trebuie sa faci update
Alte solutii: Incerca aplicati de pe net, dar o sa-ti trebuiasca root
Daca ti-am fost de ajutor nu uita de funda si evaluarea raspunsului raspunsului ca fiind folositor si/sau inteligent
Nume user: Bogdan70001
Utilizator: Senior
Raspund frecvent la categoriile: Telefonie, Tehnologie
Cele mai multe raspunsuri le dau la