| LasleaIoan1972 a întrebat:

Am instalat whatsapp si la backup am avut un backup de 128MB si am facut un altul nou de 50kb, cum fac sa restaurez pe cel vechi?

4 răspunsuri:
| LasleaIoan1972 explică:

In google store nu vad bekup

| Skarr a răspuns:

Pai nu trebuie sa faci nimic. Din cate stiu raman salvate toate nu doar ultimul.

| LasleaIoan1972 explică (pentru Skarr):

Unde raman salvate si cum aleg eu fisierul de bekup care vreau

| Skarr a răspuns (pentru LasleaIoan1972):

Pai daca ai facut backup prin google drive cand te duci pe alt telefon iti detecteaza automat backup ul si dai restore. Daca nu vezi aici : https://faq.whatsapp.com/......t-history/
Daca nici asa nu reusesti sa faci ce incerci sa faci. Nu am cu ce sa te ajut