| Romeghea a întrebat:

Am internet nelimitat pe telefon si cand vreau sa intru pe un site imi da : HTTP 503 Serviciu indisponibil?
Ma puteti ajuta? Telefonul e cu Windows Phone 8.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ai făcut setările de net?
Dacă NU, precizează în ce reţea eşti, apoi mai vedem ce & cum...

Toate cele bune.

| Romeghea explică (pentru bursuc001):

Am setarile... Sunt pe Cosmote

| bursuc001 a răspuns (pentru Romeghea):

Atunci VERIFICĂ/refă setările de net, să fie aşa cum EXPLICAM la linkul :
http://www.tpu.ro/......rie-paket/

Dacă nu rezolvi, atunci verifică să fie pornită/deschisă/activată conexiunea de "date mobile".
Dacă nici aşa nu rezolvi, atunci încearcă să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică )...

O zi frumoasă.