| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a întrebat:

Am internet pe romtelecom si am un telefon Samsung galaxy mini 2 si am wi-fi pe el cum fac sa prinda unde telefonul sau nu merge

cel imi bun raspuns primeste funda

4 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

La romtelecom cu cutie dinaia care iti dau ei nu merge. iti trebuie router.

Răspuns utilizator avertizat
| astral a răspuns:

Activezi wi-fi-ul din bara superioară de stare a telefonului (bare de stare tip perdea se relevează prin simpla tragere în jos) si activezi prin simplu click la prima căsuţa (scrie wi-fi). Funcţionează foarte bine dacă nu are telefonulul probleme pe soft!

| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg explică (pentru astral):

Dar nu prin warles c a eu am ca o cutie nu rauter