| HardAndGood a întrebat:

Am intrat pe orange.ro ca sa-mi fac setarile pentru internet pe mobil. Am Samsung galaxy mini s5570I.I-am dat trimitere am primit mesaj, am instalat ce a trebuit si ieri primisem mesaj de la Orange in care spunea ca datorita faptului ca sunt in Orange young am sms nelimitat facebok si messenger de asemenea nelimitate ar acum nu merge... am intrat in setaari si am setat "utilizare pachete de date" dar tot nu vrea... stie cineva ce poate avea?

1 răspuns:
| aeroclub a răspuns:

E o mica mare diferenta! Ei ti-au furnizat acest mesaj deoarece tu ai facut setarile pentru internet dar daca nu ai o conexiune de date e normal ca nu poti utiliza internetul!