| valintinvalic2011 a întrebat:

Am iphone 4 ios 7.0.2 de ce de fiecare data cind sunt sunat sau sun pe cineva se blocheaza si trebuie sa tin pe home+power ca sa-i sau restart sa functioneze di n nou

6 răspunsuri:
| stefanvladvlad a răspuns:

Trebuie sa il resetezi
si eu am probleme cu asta

| valintinvalic2011 explică:

Pur si simplu se blocheaza si nu pot face nimic pe el si da este pe ios 7.1.2

| RaduDavid a răspuns:

Incearca sa il resetezi, sau sa il duci intr-un service

| Papitoiarfistiphone a răspuns:

Detin iphone 4s si am am avut si iphone 4 pe ios 7 si problema este ca ios 7.0.2 este un soft mai vechi.Incearca sa ii dai update la 7.1.2 doar daca n-ai gevey sim.Eu cand aveam ios 7.0.2 pe iphone 4 mi se intampla la fel si cand am updatat mergea perfect. Sper ca te-am ajutat

| valintinvalic2011 explică (pentru Papitoiarfistiphone):

Setarile de la fabrica este ios 7.0.2

| valintinvalic2011 explică (pentru Papitoiarfistiphone):

Imi cer scuze iphone meu este pe ios 7.1.2 (11D257)