| Erina84 a întrebat:

Am iphone 4 s.Nu merge wifi.Ce se putea intimpla. Daca trebuie sa-l duc la reparatie cat costa?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Edefect softul, reparatia costă intr e 80 si 150 lei, de unde esti?

| Erina84 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt din Moldova Stefan voda sity
si nu am idee de ce nu pot intra pe wifi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este defect telefonul, sau zona unde stai nu poate capta semnal, una din două, daca mergi la service si ăia i ti spun ca telefonul este bun, atunci e zona unde stai, vezi incearcă afară sa te conectezi sau la cineva care are router, tu ai router? Sanatate.