| Btwinfected a întrebat:

Am iphone 4s si nu se mai incarca decat intr-o singura pozitie. Daca il misc putin nu se incarca, uneori in loc sa se incarce se descarca ( cand e la incarcat ). Cred ca ori am stricat incarcatorul ori mufa. Ce sa ii fac? La garantie oare il repara? Habar n-am. Fundaalaughing

3 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Buna! e de cauza incarcatorului.Ia-ti unul.nou!

| Swanda a răspuns:

Cel mai probabil ti s-a stricat incarcatorul, nu e vina telefonuluilaughingLa fel am patit si eu(al meu era chiar rupt big grin ).Am cumparat altul si a mers in continuare foarte bine.Schimba incarcatorul cat mai repede, iti poate afecta bateria.

| Toma_Irina_1995 a răspuns:

Cam toate telefoanele au problema asta, eu cand il puneam la incarcat, puneam ceva tare pe incarcator, ca o carte ca sa il tina stabil...dar iti poti cumpara alt incarcator