| Celmaitareanonim a întrebat:

Am iphone si as vrea sa imi pun pe telefon aplicatiile care sunt pe bani gratis. stiu ca se poate dar nu stiu cum sau de pe ce site sa le iau. am incercat si cu cydia dar nu imi merge. mi-ati putea da ceva link-uri sau instructiuni sa le urmez?

2 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

Mhm... aplicatiile care sunt pe bani gratis? laughing Incearca regulidegramaticapentrusemiagramati.ro

| Celmaitareanonim explică (pentru iSwag):

Aplicatile care sunt pe bani sa le iau gratis. esti cam greu de cap. sper ca acum ai inteles:*