| dany64 a întrebat:

Am lo tableta Samsung Galaxy Tab 3. Cand o deschid, imi apare sa selectez o limba. Sa o selectez si sa apas pe next sau sa merg la servicii? Ce setari trebuie facute la o astfel de tableta?
Dau funda!

1 răspuns:
| DEALEmele a răspuns:

Dupa ce selectezi limba dai next iar mai departe vezi de acolo ce iti cere in continuare nu e foarte greu meniul de inceput dupa ce parcurgi toti pasi trebuie sa iti apara meniul tabletei, apropo dupa ce ai intrat in meniul tabletei cauta fortare redare GPU asa ar trebui sa scrie daca o ai in romana pentru ca ajuta la jocuri si videouri de inalta calitate daca vezi ca iti face figuri cu chestia aia mai bine dezactioveazo nu toate telefoanele sau tabletele suporta redarea GPU permanent pornita, dar daca tableta e k si in stare buna nu ar trebui sa intampini probleme