| MihaiPaleologu a întrebat:

Am luat o cartela Orange cu 0 euro, am aflat nr de telefon, dar nu o pot suna nu ma lasa, trebuie sa fie incarcata si aceea sa pot sa o sun?

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Daca nu ai credit pe ea bineinteles ca trebuie sa o incarci ca sa poti suna. Iti recomand sa-ti incarci cu o optiune prepay pentru ca creditul se consuma rapid daca nu ai optiune.

| MihaiPaleologu explică (pentru Lioana):

Ziceam ca nu "o pot suna" adica sa o apelez.

| Lioana a răspuns (pentru MihaiPaleologu):

OK. Trebuie sa activezi cartela ca sa o poti suna. Adica trebuie sa ai credit pe ea si sa efectuezi primul apel ca sa se activeze.

| Ionut722 a răspuns:

Da trebuie incarcata, asa o sa se activeze