| gherry a întrebat:

Am luat o cartela prepaid de la Telekom, cu internet nelimitat, opțiunea se numește ceva NET NELIMITAT. Pot sa o activez cu credit sau îmi trebuie abonament? Dacă pot sa o reincarc, cu cât trebuie? Mulțumesc TPU!

Răspuns Câştigător
| scp3008 a răspuns:

Costa 6 euro, activezi cu credit trebuie sa o activezi manual. Este posibil si cu 5 euro, dar necesita sa iti faci cont la telekom. Cu 6 euro nu iti trebuie nici un cont.
https://mobile.telekom.ro/oferte-cartela-telekom/

| gherry explică (pentru scp3008):

Ok. Mulțumesc. Ești sigur ca este aceasta opțiune? Deoarece am văzut ca ai 6gb de date 4g și ma gândeam dacă are internet nelimitat.

| scp3008 a răspuns (pentru gherry):

Scrie : Bonus Net Nelimitat

2 răspunsuri:
| gherry explică:

O pot reincarca? Cu cât trebuie reîncărcata? Mulțumesc anticipat.