| AlexandraDianca a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta de 2 ori! URGENT! Am nevoie pe telefon de Adobe Flash Player, de preferat sa il descarc direct de pe telefon. Am incercat de pe Google Play dar spune ca nu exista in Romania, asa ca mai intreb si daca pot seta cumva tara, nu limba (am incercat cu limba). GRATUIT!

Multumesc foarte mult si dau FUNDA!

URGENT! :O sad

7 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Daca vrei sa setezi limba la telefon
meniu/setari/telefon/setari limba
menu / settings / phone / language settings
menu / réglages / téléphone / paramètres de langue

| AlexandraDianca explică (pentru MaxKiller):

Imi trebuie Adobe Flash Player.Mai astept inca un raspuns!

| 123al3csutzu123 a răspuns:

Depinde de tel ce tel ai ca daca are os'u android merge dar exista si pentru simbian parca thinking ce tel ai? mai exact si daca nu iti merge asa e telefonul n-ai ce ii face tongue

| AlexandraDianca explică (pentru 123al3csutzu123):

Am Huawei, care este android!

| 123al3csutzu123 a răspuns:

Huawei... cauta pe android market daca nu ii acolo nu ai ce ii face asa ii telu mai bine iti iei un Huawei vision ca al meu e la abonament cosmote 12 euro si e ff bun :X