| FelixRadu21 a întrebat:

Am mers cu telefonul meu cu Samsungul Galaxy S7 la service azi și mi l-a făcut omul. Mi-a spus ca antena din telefon pentru date mobile era oxidată și a curățat-o el bine de tot cu soluție specială și că totul e ok acum. De aceea se tot întrerupea in apeluri. Acum nu se mai întrerupe deloc când vorbesc in apeluri și se aude mult mai clar și tare. Semnalul parca e ceva mai bun la date, dar tot e slăbuț. Poate atâta duce antena, corect?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-a curatat-o dar bineanteles ca nu e ca nouă. Asta e, bine ca merge.

| Zuzu1991 a răspuns:

Sigur, oxidul de pe antena intrerupe semnalul, daaaaaa, ai noroc, ca am auzit una si mai gogonata azi:
https://www.tpu.ro/......mputatate/
dar si a ta e destul de gogonata, deci nici o antena care sta pe un bloc nu iti da semnal pentru ca se oxideaza in cateva ore... NU?!?

dude, incearca sa asculti in acelasi timp cu ambele urechi si cu tot rumegusul dintre urechi, a spus "connectorul" de la antena, NU ANTENA, ala da, daca se oxideaza nu mai ajunge semnalul in telefon

| darrio2007 a răspuns (pentru Zuzu1991):

I-am raspuns celui cu picioarele de la alcool, si drk stie ce o fi inteles ca m-a bagat pe lista de ignore. E ăla cu costumul visiniu. Nu stiu cati ani are dar nu prea are minte.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru darrio2007):

Da, clar!

| gigite a răspuns (pentru darrio2007):

Este unul RAY covid-utzat si uzat de tot si toate.

| darrio2007 a răspuns (pentru gigite):

Ce legatura are acest raspuns cu RAY?

| gigite a răspuns (pentru darrio2007):

Asa face,"ca m-a bagat pe lista de ignore"...

| darrio2007 a răspuns (pentru gigite):

Asa este, unii intreaba dar vor numai un anumit raspuns, care le convine lor. Daca nu le convine, ori te injura ori te baga pe ignore. Nu e cazul lui RAY, in ceea ce ma priveste.