| Alexandra2020202020101010202002 a întrebat:

Am Motorola g9 plus și aș vrea să mă schimb la iPhone 12/13 merită? Ce este schimbat, merge mai repede bateria ține?

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Eu zic ca merita, Iphonul este un telefon bun, mai bun ca majoritatea telefoanelor de pe piata.
Bateria tine fctie de cit vorbesti, cit folosesti acel telefon.Mai repede nu stiu la ce te referi, pe net, sau la ce anume? Iphone as zice ca e mai stabil, mai frumos, mai de calitate decat alte telefoane.

| Alexandra2020202020101010202002 explică (pentru relian):

M-am referit cât de rapid se mișcă aplicațiile, telefonul in general dacă e o schimbare de viteză de la android la iOS.

| C0STEL22 a răspuns (pentru Alexandra2020202020101010202002):

Nu se compara vreodata o pocnitoare cu Android cu vreun Iphone.

| anonimg a răspuns:

Bateria nu ține nici la un iPhone nou; cu cât mai mult este și mai slabă la unul vechi.

| Catrice a răspuns:

Același lucru dar la pret triplu. Nu merita.

Răspuns utilizator avertizat