| ionutpd a întrebat:

Am nevioe de ajutor in legatura cu un Allview p6 life, nu pot reda videoclipurile de pe Facebook, Instagram, Youtube, sunetul o ia inainta iar imaginea se blocheaza intr-un anumit punct, iar pe chrome si sopcast merge foarte lent, in slow motion. Telefonul e nou, ce sa fac?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Opreste din aplicatiile nefolosite pe moment.
Procesorul este supraincarcat si nu poate sa faca la multe taskuri (aplicatii) deodata.

| ionutpd explică (pentru Bula):

Nu cred ca e din cauza asta, nici nu descarcasem toate aplicatiile, si deja Youtube-ul nu mergea cum trebuie sad mersi oricum

| pulx a răspuns:

Ti-as recomanda o resetare din fabrica iar daca nu merge, du-te la un service.

| ionutpd explică (pentru pulx):

Astept mai multe pareri, o sa incerc si asta daca nu gasesc o solutie, mersi