| Meli34 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am iphone 3G si acum cateva luni mi s-a stricat butonul de power. Si de atunci il lasam singur sa se blocheze, fara sa apas butonul pentru ca, cum am zis mai sus, s-a stricat. Am incercat sa nu il las niciodata sa se inchida. Cand avea baterie putina, il puneam imediat la incarcat, crezand ca daca se inchide nu o sa mearga sa il mai deschid, butonul power nemaifunctionand. Si odata mi s-a inchis si cand l-am pus la incarcat, s-a deschis singur. De atunci s-a mai inchis de vreo 5 ori si de fiecare data s-a deschis singur. Azi iarasi s-a inchis si cand l-am pus la incarcat nu se deschide deloc sad ce sa fac? Help!

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Cred că, acum nu mai ai ce să-i faci.Du-te la un Service, nu o să te coste mult fiindcă nu e o problemă majoră!

1 răspuns: