| rebecadia a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Aș vrea să îmi cumpăr un Samsung j4+ dar nu știu, unii spuneau că nu merită că se blochează. Vă rog să îmi spuneți dacă aveți un j4 + și cum merge.
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce buget ai? Vrei un telefon nou sau sh? La ce doresti sa-l folosesti?

| Goete a răspuns:

Xiaomi Redmi Note 5

| Zaygon a răspuns:

E depasit telefonul, cum scria si marinarul, cu 2GB ram si quad core de 1.4 nu faci nimic.

| marinaru777 a răspuns:

E cam slabut procesor 1.4 quad core, 2 GB RAM, 16 GB stocare,,, cumpara ceva cu procesor octacore, 3 sau 4 GB RAM si stocare minim 32 daca nu 64,,,, 16 GB stocare este insuficient pentru aplicatii si cateva poze