| ade26de a întrebat:

Am nevoie de ajutor! DAU FUNDITAwinking!
Deci am un telefon Allview... Ma rog! Am pe el vreo 1000 de poze laughing. Serios!
Ideea e ca vreau sa le pun pe un stik USB si nu stiu de cati d-aia GB, sau cum se numesc sa fie stick-ul... O sa incarc vreo 800 de poze -700, hai!
Help,me!

Răspuns Câştigător
| IQ a răspuns:

Serios acum, in medie pozele au cam 2 mp, asadar 2x 800=1600 mp adica 1, 6 gb deci eu zic ca un stick de 2gb ar fi suficientwinking Bafta!

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

E ca și cum te duci la magazin să cumperi o tigaie cu diametrul de 30 cm, pentru că atât are peștele pe care vrei să-l prăjeșți.
Prin înterbarea asta nu ai făcut decât să întărești afirmația "Smart phones for stupid people".

| ade26de explică (pentru Wøodenpints):

Pun pariu ca nimeni nu s-a nascut invatat! Daca nu iti convenea, nu era nevoie sa te descarci asa! laughing

| Wøodenpints a răspuns (pentru ade26de):

Nimeni nu s-a născut învățat ca să știe cât ocupăniște poze, just.
Dar se presupune că te-ai născut cu desulă minte încât să te ducă capul să iei un stick de 16gb că mai mult n-au cum să ocupe. Și doar nu-l folosești doar pentru pozele alea și atât. Nu-i de unică folosință să știi.

| WhiteTiger15 a răspuns:

Pai pozele de obicei nu sunt chiar asa de mari dar ca sa poti pune mai multe pe stick poti lua unul de 3-4 GB.