| Cancersiatat a întrebat:

Am nevoie de ajutor imi tot apar reclame pe telefon nici nu deschid bine telefonul si imi baga reclame, nu stiu ce sa fac am dat deja restart din fabrica si nu au disparut, am un Lenovo p1m, Android 5.1

3 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Arunca-l la gunoi

| Anonim77797 a răspuns:

Poti sa te duci la cei de la Lenovo sa il repare ei, daca are garantie ar trebui sa fie gratis sau mai ieftin nu stiu, telefonul e virusat cu un Adware, daca ai telefonul de mai mult de un an iti sugerez sa-ti cumperi altul si sa mi-l dai mie pe asta :laughing il repar eu daca nu-i grav, daca esti din Iasi

| georgianapirvu27 a răspuns:

Pai incearca sa stergi din aplicatii adica ai multe jocuri care merg cu internet