| Jeryko a întrebat:

Am nevoie de ajutor sunt disperat ieri mi-am luat un Vodafone smart mini si nu mai merge sa fac nimic la el adica am activat o functie care zicea ca ii ajuta pe persoanele care nu vad parca feedback nu mai stiu sg iar acum de fiecare data cand apas pe ecran se aude un bazait... si se incadreaza intr-un chenar verde si nu merge sa misc imaginea ce sa fac...

2 răspunsuri:
| Ande20 a răspuns:

I-ai activat functia pentru persoanele cu dizabilitati. Eu zic sa te duci la setari si acolo gasestiwinking Bafta!

| Jeryko explică (pentru Ande20):

Nu merge sa ma duc ce nu intelegi pe orice as da nu se misca ecranul.
adica mi se face un patratel si nu merge sa dau in jos sau in sus