| AnaMaria249610 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, urgent, va rog! Am un Samsung Galaxi S3 Neo și îmi apare mesajul :procesul com.android.sistemui s-a oprit și nu știu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| RandomStudent a răspuns:

Reseteaza-l sau reinstaleaza-i softul(cautand pe siteul oficial pachetul)

4 răspunsuri:
| RandomStudent a răspuns:

Deci este aplicatia "SystemUi". Presupun ca daca se inchide nu poti folosi in vreun fel telefonul(adica cred ca ti se face negru ecranul si nu poti folosi aplicatiile :statusbar, lawncher etc). Daca nu ti-ai rootat telefonul atunci reseteaza-ti telefonul dar cu asta o sa-ti pierzi si datele din memoria interna. Spune-mi ce se intampla cu telefonul ca sa stiu sigur.

| AnaMaria249610 explică (pentru RandomStudent):

Nu îmi apare mereu acest mesaj, ci doar când țin lung apăsat pe butonul de meniu

| AnaMaria249610 explică (pentru RandomStudent):

Mulțumesc! L-am resetat până la urmă și acum nu mai apare mesajul.

| RandomStudent a răspuns (pentru AnaMaria249610):

Reseteaza-l sau reinstaleaza-i softul(cautand pe siteul oficial pachetul)

| Peterson_Ben_1991 a răspuns:

Buna,
Sunt Dr. Ben Peterson, un creditor împrumut privat, care oferă împrumuturi oportunitate de viață timp. Sunteți în orice fel de dificultăți financiare? Are nevoie de un împrumut de consolidare a datoriei, la o rată de 2% construcție, credit imobiliar, refinanțeze, personal, scop de afaceri sau bani de urgență? Ești un om de afaceri sau femei care se gândesc de a extinde dvs. de afaceri, oferind de creditare de toate tipurile. dacă este interesat să ne contactați astăzi prin intermediul (24hoursloanservices@gmail.com)