| kRedhead a întrebat:

Am nevoie de ajutorul celor care se pricep la modele de telefoane, nu doar la Iphone si Samsung Galaxy, multumesc! As dori sa-mi cumpar un telefon nou, cu android, cu camera de peste 7-8 mp, autofocus, blit si calitate buna, ca dimensiuni... sa depaseasca daca e putin, nu mult, urmatoarele date 123.2 x 63 x 9.7 mm, si care sa-mi permita sa introduc un card de memorie de maxim 32GB, dar si memoria sa interna sa fie destul de mare. Are cineva vreo idee? Este urgent, multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Depinde de buget, iti sugerez Xperia M2 pentru poze, le face superb, dar are memoria mica, dar poti lua un card, suporta pana la 64

| missanna a răspuns:

Lg pp

| Cenation a răspuns:

Cel mai potrivit telefon ar fi Samsung Galaxy S5. Poti vedea specificatiile pe:http://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5-6033.php