| Dragosshiatat a întrebat:

Am nevoie de parerea si raspunsul unei persoane in profesie sau unui cunoscator foarte priceput.
As vrea sa stiu si eu care dintre telefoanele Samsung Galaxy S5 si Samsung Galaxy J5(2016) este mai bun, as dori sa motivele sau argumentele.

Vreau sa-mi i-au un telefon si nu stiu pe care sa il aleg dintre astea doua.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege S5 chiar daca este mai vechi a fost un flagship este mai performat decat J5 2016, are un ecran mai bun, o camera mai buna, un processor mult mai bun, este rezistent la apa, are senzor de amprenta chiar daca nu este cel mai reusit telefon din seria S este un telefon bun

3 răspunsuri:
| iulianolaru99 a răspuns:

Eu le-am avut pe ambele...Momentam am s5.Si pot sa spun ca sunt foarte multumit de el.Alege s5 cu incredere.

| PumaTigruta a răspuns:

Salut,ai gasit persoana potrivita