| Eugeniusu a întrebat:

Am nevoie de un nume de joc sa fie de fotbal... In genul jocului vechi de pe telefoanele Nokia, stiti ca era un joc cu fotbal, cu 2 echipe. Vreau si eu asa ceva, asemanator, cu o grafica mai buna. Nu ca si jocurile 'sut la poarta'... niste tampenii de jocuri. Tin sa spun ca am telefon Samsung Galaxy Y cu sistem android 2.3.6. Cine ma ajuta cu niste nume de jocuri cu fotbal in genul alora de pe Nokia doar cu o grafica mai buna, primeste funda + vot si ce mai vrea, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Luminou a răspuns:

Http://android-core.com/ro/samsung-galaxy-y-s5360/tags/fotbal/
Dar,daca vrei nume neaparat:
Perfect Kick
Football Manager Handheld 2013
Striker Soccer Eurocup
PES 2011 Pro Evolution Soccer
Pe site-ul ce ti l-am dat poti sa le downloadezi, dar acolo mai sunt si alte derivate de la jocuri, poti sa le incerci si pe acelea daca vrei :)
Sper ca am fost de ajutor! :D