| ZuuHD a întrebat:

Am nevoie de un sfat va rog! Merita sa imi cumpar cu 200 de euro Lg Optimus L9? Cum e? Se merita toti banii sau sa mai strang pentru alt telefon mai bun:de ex. Samsung galaxy s2 sau s3

Răspuns Câştigător
| Rollwo a răspuns:

Salut Zuu.Hmm..Eu as zice sa iti mai strangi bani si sa iti iei Samsung Galaxy S Advance.Este o combinatie intre S2 si S plus.Este mai ieftin si merita mai mult.Am auzit si am citit pe internet zvonuri cum ca LG OPTIMUS L9 face fite si nu e foarte bun. Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta. happy

4 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Ia-ti un zte grand x in, este mai ieftin si mai bun ( 999 lei ), uite fa comparatia dintre ele :

http://www.gsmarena.com/zte_grand_x_in-4962.php

http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l9_p760-4955.php

si zte-ul are procesor de laptop

| Goguletzu a răspuns:

Samsung e peste LGhappy

| Alin4uuu a răspuns:

Nu se merita sa iti cumperi marac LG poate sa fie cel mai tare iesit acum. mai bine strangeti banuti si ia ti un S2 bafta

| S3rgiu98 a răspuns:

Cel mai bun din cele trei ar fi s3, pe locul 2 ar fi L9 si pe 3 s2. Acum depinde de tine