| PrivateUsername12345 a întrebat:

Am nevoie urgenta de voi. Nu stiu ce s-a intamplat cu cardul meu de telefon. Initial am crezut ca nu imi mai merge telefonul si l-am resetat dar am constatat ca era de la card.Nu mai maniciun fisier. Absolut nimic. Atunci cand vreau sa conectez telefonul in pc imi apare pe ecranul calculatorului o imagine albastra cu nu stiu ce device si restart. Ce fac? Ce s-a intamplat cu telefonul meu. Am un Samsung Galaxy Y (S5360)

3 răspunsuri:
| singham a răspuns:

Nu trebuia sa resetezi telefonul, trebuia sa te duci la un servis cu telefonul si cu cardul si era totul in regula. poti si acum sa te duci cu cardul si telefonul

| PrivateUsername12345 explică (pentru singham):

Nu mai am nimic pe card sad

| PrivateUsername12345 explică (pentru singham):

Si vreau sa stiu doar de ce nu pot conecta telefonul la pc...