| γиαჯ a întrebat:

Am nevoie urgenta! Din nou! Amm Samsung galaxy s3 mini... Chestia e ca nu imi apare acolo la notificari ca am primit un mesaj (tragand bara aia din susul ecranului), cum as putea face sa-mi apara? sad Si dupa ce trimit un mesaj imi vibreaza gen raportul de livrare. Si cand primesc mesaj doar imi vibreaza, nu imi suna cum imi suna inainte. Cum sa fac sa nu-mi vibreze dupa ce trimit mesaj? Cum sa fac sa imi sune cand primesc mesaj? Fac orice, doar spuneti-mi! sad

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Te duci frumos la setari, manager aplicatii sau aplicatii sau cum ai tu la Samsung, dai ca si cum te-ai uita la poze pana dai de coloana cu 'toate', derulezi in jos pana la mesaje si selectezi mesaje, ai undeva sub butonul de fortare oprire sau pe acolo o casuta care normal trebuie sa fie bifata si scrie afisare notificari, cred ca asta este cauza;) uite, iti arat asta pe telefonul meu [este un Sony dar tot cam acelasi lucru este;) ] http://i.imgur.com/ARz8eTH.png

| γиαჯ explică (pentru RB26DETT):

Mersi mersi :*** Si nu stii cum pot sa pun poza la nr de telefon? big grin

| RB26DETT a răspuns (pentru γиαჯ):

Te duci la contacte, selectezi un contact sau dai editare contact si acolo te joci putin pana dai de adaugare poza
Te-as fi ajutat mai mult daca as fi avut Samsung big grin