| RoxanaGhost a întrebat:

Am niste intrebari in legatura cu telefonul HTC One X.
1.Are camera frontala?
2.Cat de repede se descarca?
3.Cat e pretul in magazine?(Eu de exemplu am vazut pe un site 1.300 lei, iar in alta parte 500 si ceva de lei, pe site-ul gabigsm.
4.Site-ul gabigsm e de incredere sau imi voi lua teapa? Intreb pentru ca as vrea sa-l iau asa in jur de 500 de lei si la ei am gasit o oferta de genul, ca mai mult nu-mi permit :-(
5.Stiti si alte site-uri de unde il pot achizitiona mai ieftin?

Răspuns Câştigător
| Muwz a răspuns:

1. Da, are, este de 1, 3 MP iar cealalta de 8 MP.
2. Depinde de cat de mult il vei folosi dar in principiu te va tine o zi sau daca il folosesti mult (pentru jocuri, Youtube sau cu datele activate) mai putin de atat. Cu cat il folosesti mai putin, cu atat te va tine mai mult.
3. Nu este un telefon de 1300 de lei, te costa 750 de lei maxim, deci sunt sanse sa il gasesti si mai ieftin, cum ai spus tu ca l-ai gasit 500 si ceva.
4. Da, este. Este un site care se ocupa cu vanzarea telefoanelor mobile, in principiu.
5. Pe eMAG (dar este mult prea scump, exagerat chiar) sau grandgsm. ro
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| RoxanaGhost explică (pentru Muwz):

Si suporta sim sau microsim?

| Muwz a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Micro-Sim