| kiko_3973 a întrebat:

Am nokia 6303 si am luat aplicatia pentru mess, iar cand sa ma loghez se gandeste cateva secunde si spune "out of memory error java/lang/ out of memory error. Dc?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Posibil solicita prea mult memoria!

| antimulte a răspuns:

Aplicatia respectiva de messenger solicita prea mult memoria ram a telefonului, adica nu prea e compatibila cu aceste, incearca alta versiune a ei, sau foloseste ebuddy, mie imi place mai mult si merge pe telefoanele seria 6300 de la Nokia.