| anonim_4396 a întrebat:

Am Nokia lumia 620. Am o problema, nu pot descarca nimic de niciunde, nici macar din Magazin. Prietenul meu imi spune sa descarc pograma "casuta mea" dar nici el nici eu nu stim de unde sa o descarcam. ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Ai nevoie de setarile automate de Internet, pe care de obicei le primesti gratuit de la operator.

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Eu banuiesc ca tu cand ti-ai facut contul pentru WP (cand ai luat telefonul si a trebuit sa iti faci cont @live.com) ai trecut varsta ta reala (si esti minor) iar ca urmare, nu ai dreptul de a descarca nimic fara acordul parintilor (intr-un fel, in sensul ca trebuie sa faci niste setari de pe un alt telefon care sa-ti permita sa descari pe cont propriu).

Deci, cu alte cuvinte, sterge contul actual si fa unul nou iar la data nasterii trece una in asa fel incat sa fii major! (trece 20 de ani sa fii sigur)

| anonim_4396 explică (pentru Magnifico):

Am scris ca sunt din 1977