| alex495 a întrebat:

Am o baterie externa cu output 5V-2A si un telefon Samsung S3 bine intretinut. E normal sa mi incarce complet telefonul in 3 ore? Zici ca as incarca telefonul la laptop.

4 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Eu zic ca este ok. eu am baterie externa si nici macar o data complet nu il incarca

| alex495 explică (pentru octav005):

Incarca foarte greu dupa parerea mea.

| octav005 a răspuns (pentru alex495):

Incearca si cu cablul original de la telefon. cel de cablu de date si vezi cum incarca

| alex495 explică:

Va rog eu mult. Ce piesa se ocupa cu incarcatul? Inafara de mufa de conectare in pl mea... Am tot original conectat la bateria externa de 2 luni cumparata, 5v-2A si de abia intra curent in telefon. Adineauri m i s-a inchis scriind raspunsul asta. Sursa sau ce pl mea are interior de se ocupa cu stocatul curentulu