| Bratu_Ionut_1995 a întrebat:

Am o cartela cosmote care cred ca sa demagnetizat. Pot sa fac alta cartela cu acelasi nr.? daca da unde si ce imi trebuie? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Buna, trebuie sa mergi cu buletinul de identitate in orice magazin cosmote, sau ale partenerilor autorizati si cu cartela respectiva si, daca mai ai, ar fi bine sa duci si pachetul cartelei. E posibil sa te coste 7 euro, in functie de vechimea cartelei si de problema pentru care nu mai functioneaza.

| nicknic a răspuns:

La oricare magazin cosmote-germanos s-a putea sa te coste 5-10 euro