| DraganBogdan a întrebat:

Am o cartela cosmote de un an. Pana acum am avut un Samsung s5560 si accesam internetul cu ajutorul unei extraoptiuni care imi punea la dispozitie 100 Mb.
Mi-am cumparat un smartphone cu sistemul Android, si fiind ca acesta consuma mult(internet) vreau sa stiu EXPLICIT ce pot face pentru o extraoptiune sau o optiune cu internet nelimitat?
Am cautat pe google nu am gasit nimic concret.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BlueRoseJay a răspuns:

Daca ai internet nelimitat, atunci toata luna poti sa stai pe net cat vrei, fara sa iti faci griji. Un smart-phone are de-asemenea Wi-Fi si il poti folosii in loc de extraoptiuni.

| DraganBogdan explică (pentru BlueRoseJay):

Stiu, dar maine dimineata trebuie sa plec in provincie unde nu beneficiez de semnal Wi-Fi, asi dori sa stiu ce extraoptiune cu internet nelimitat ar fi mai avantajoasa, Daca sun la 1234 si dau la "extraoptiuni" nu imi zice de nicio extraoptiune cu internet nelimitat.

1 răspuns: