| Nenciu a întrebat:

Am o cartela de Lyca mobile și până ieri mi-a mers internetul, i-ar aseară s-a oprit deodată, nici nu-mi apare, ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Anonimul151 a răspuns:

Cel mai probabil ți-ai consumat resursele de internet. Când ți ai încărcat cartela? Dacă folosești mult internetul, se poate sa se fii terminat GB aceia de internet pe care ii primești când îți încarci cartela cu minute.

| Nenciu explică:

Am internet, dar nu-mi apare "h" s-au "3g" la semnal, nu îmi pot da seama de la ce este