| BeeaBeea a întrebat:

Am o cartela noua de la Vodafone si nu stiu daca pot sa o introduc in telefon fara sa se activeze extraoptiunea. putin ajutor?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Bag-o in telefon caci nu ti se va activa nici o extraoptiune. Asta tine de tine daca iti pastrezi creditul, sau iti cumperi o extraoptiune cu el.

| Razwy123 a răspuns:

Pai,eu cand mi-am luat cartela noua, ca sa imi activez abonamentul, a trebuit sa trimit un mesaj la nu stiu ce numar.
Eu sunt pe cosmote, la Vodafone nu stiu daca e asa sau nulaughing)