| ș53fan a întrebat:

Am o curiozitate:Vreau să dau revenire la setările din fabrică unui telefon și ca să nu pierd melodiile vreau sa le trimit prin Whatsapp pe alt telefon...Problema este că acel telefon nu are memoria suficientă pentru toate cele 789 de melodii! Întrebarea mea este: Dacă le trimit prin Whatsapp mi se va umple și memoria telefonului sau vor fii doar pe Whatsapp? Înțelegeți ce vreau să zic

3 răspunsuri:
| RStar a răspuns:

Salut!, melodiile vor ramane pe Whatsapp, daca vrei le poti descarca si in telefon ulterior. Nu, nu ti se va umple memoria telefonului.

| SketchFEVER a răspuns:

Le poti pune pe un Card SD, stai linistit, acesta nu se formateaza cu telefonul. Daca vrei sa fii sigur poti sa-l scoti din telefon in timp ce-l formatezi.

| ș53fan explică (pentru SketchFEVER):

Am card insa nu il pot formata...sti cumva vreo apliactie pe telefon care poate sa faca asta?