| valiiandii a întrebat:

Acum o saptamana am luat un Iphone 4 la mana a 2-a. Il incarc cu cablu de date nu am incarcator. si ieri cand scoteam niste poze a aparut pe ecran: Telefonul nu suporta accesorile sau ceva de genu. si am scos si am bagat iar cablu de date si a mers s-a incarcat. si azi dimineata cand l-am bagat mi-a aparut tot chestia aia iar dupa cateva minute nu mai citea deloc cablu de date. nu mai aparea in computer aia de la telefon nimic. Ce as putea sa ii fac? Credeti ca e de la cablu de date sau de la telefon? Funda pentru cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| MYK3 a răspuns:

E de la cablu de date, avand in vedere ca iPhone e un telefon de clasa superioara, ia-ti alt cablu de date sau mai bine ia un incarcator ca nu e scump, tu luand iPhone'ul la mana a-2-a, nu stii ce a facut posesorul precedent cu cablul de date, cum l-ai incarcat numai cu PC-ul sau Mac cablul de date s-a dus...
Oricum eu zic sa iei un incarcator, e undeva la 30-70 RONI